پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

درباره ما

درباره ما

تک تاک در سال 1396توسط رضا نایبی و میترا هفتخوان با رویکردی متفاوت در صنعت آموزش زبان٫ آغاز به کار نمود. این وجه تمایز در راستای کاهش موانع روانی و آموزشی یادگیری زبان و پس از سالها همکاری و تدریس در حوزه ی آموزش زبان در ایران و کشورهای مختلف از جمله آمریکا و امارات و کاناداو ... توسط رضا نایبی   حاصل گردید.  بخشی از نو آوری و تمایز در نوع ارئه خدمات در تک تاک به شرح ذیل می باشد:

·         عدم وجود تعیین سطح که از ترسها و موانع روانی زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی محسوب می شود. (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

·         عدم وجود سیلابس ثابت و از پیش تعیین شده برای برگزاری کلاس ها. (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

·         عدم وجود کتاب درسی ثابت (course book) در سیستم آموزشی تاک با ما (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

·         استخدام محدود و گزینشی مدرسین با سابقه های طلایی و بی نظیر در آموزش زبان در کشورهای مختلف (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

·         طراحی متفاوت در کلاس ها (دیوارهای شیشه ای) به صورتیکه زبان آموز را از نظر روانی در صحبت کردن در شرایط واقعی یاری می رساند و آنها را از Comfort Zone کلاس های سنتی خارج می نماید. (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

·         امکان دسترسی به مدرس از طریق برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف

·         تکالیف دیجیتال و بر نامه ریزی شده به فراخور تحصیلات٫ زمانبندی٫ شغل٫ برنامه روزانه و شرایط هر زبان آموز به صورت جداگانه (کنجکاوید بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید)

مشاهده آموزش آنلاین زبان انگلیسی توسط رضا نایبی بنیان گذار تک ناک